foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. 41 378 36 09
email: pssbusko@wp.pl
SPOŁEM Busko-Zdrój

„Społem” Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Busku-Zdroju prowadzi działalność w 12 sklepach handlu detalicznego, są to sklepy spożywcze, spożywczo-przemysłowe oraz przemysłowe.
Jednym z największych jest sklep „Lux”, który po gruntownym remoncie zyskał oblicze nowoczesnego sklepu poprzez ciekawą architekturę, kolorystykę i zastosowanie nowoczesnych materiałów z aluminium w połączeniu ze szkłem . Dzięki miłemu i fachowemu personelowi oraz pełnej ofercie asortymentowej /ponad 10 000 pozycji spełniamy oczekiwania klientów.  Działalność handlowa dostosowana jest do obowiązujących przepisów prawa unijnego.W ofercie swojej „Społem’ PSS w Busku-Zdroju stawia na wysoką jakość towarów produkowanych przez wiodących polskich producentów żywności, artykułów sprawdzonych, markowych, posiadających wysokie walory odżywcze i smakowe.
Systematycznie i konsekwentnie podnosimy standard obsługi klientów oraz  sklepów poprzez zmianę organizacji sprzedaży, zmiany wizualizacji, zastosowanie nowych systemów komputerowo-kasowych, klimatyzacje, wykorzystanie nowych technik stwarzających klientom optymalne warunki do dokonywania zakupów.
Umocnienie pozycji na lokalnym rynku, oraz dbałość o obsługę jest priorytetem naszej pracy. Zadanie to spełniamy należycie o czym świadczą tysiące klientów odwiedzających codziennie nasze sklepy.

Zapraszamy na zakupy do sieci sklepów "SPOŁEM" Powszechnej Spółdzielni Spożywców w Busku - Zdroju.


Copyright © 2024 PSS SPOŁEM Rights Reserved.